<
- R E K L A M A -

  

Projektowanie serwisów www  

 

Program obsługi hurtowni "HURT"
 
 spacer.gif
Program obsługi sklepu "SKLEP"  

Program finansowo-księgowy  

 

Dr Web- program antywirusowy 

 

BitDefender - program antywirusowy  

 
 
OFERTA   BITDEFENDER 8
   STANDARD


Zaawansowany program antywirusowy umożliwiający kompleksowe zabezpieczenie komputera przed zagrożeniami spowodowanymi wirusami oraz programami i treściami pobieranymi z Internetu. BitDefender 8 Standard jest potężnym narzędziem antywirusowym z właściwościami, które najlepiej spełniają potrzeby Twojego bezpieczeństwa. Łatwość użycia oraz automatyczne uaktualnienia robią z BitDefendera produkt "zainstaluj i zapomnij". Nowe i ulepszone silniki skanowania, zeskanują i oczyszczą zainfekowane pliki podczas próby odczytu, minimamalizując straty danych.
Zainfekowane dokumenty mogą być teraz odzyskane, zamiast usunięte. Podejrzane/zainfekowane pliki mogą być zarchiwizowane w bezpiecznym polu kwarantanny przed odzyskaniem lub usunięciem. Zawartość tego pola można wysłać do Laboratorium BitDefendera, w celu dokładniejszej analizy. Pliki, które okazały się być nieszkodliwe, mogą być łatwo przeniesione w swoje wcześniejsze miejsce. Uaktualnienia mogą być pobierane po sieci, przez internet, bezpośrednio lub przez serwery proxy. Produkt jest w stanie naprawić sam siebie, jeśli zajdze taka potrzeba, pobierając uszkodzone lub brakujące pliki z serwerów Bitdefender. Posiadacze licencji BitDefender posiadają dodatkowe korzyści w postaci darmowych uaktalnien bazy wirusów jak i samego programu.
   PROFESIONAL PLUS

Zaawansowany program antywirusowy umożliwiający kompleksowe zabezpieczenie komputera przed zagrożeniami spowodowanymi wirusami oraz programami i treściami pobieranymi z Internetu. BitDefender 8 Professional Plus łączy antyspam, firewall'a oraz oprogramowanie antywirusowe w jedną całość, zapewniając ochronę zarówno w firmie jak i użytkownikom domowym. Dzięki wielu dostępnym kreatorom latwiej zabezpieczysz swoj system. Obszerna baza "pewnych aplikacji" zawiera informacje kiedy aplikacja domagająca się dostepu do sieci jest godna zaufania, więc dokonujesz powiadomonych dezycji.
Nowe i ulepszone engine'y skanowania zeskanują i oczyszczą zainfekowane pliki podczas próby odczytu, minimalizując straty danych. Moduł firewalla zabezpiecza dane oraz prywatność poprzez filtrowanie przychodzących i wychodzących danych, blokowanie niebezpiecznych skryptów i dialerów. Moduł antyspamu w prosty i skuteczny sposób rozwiązuje zaś problemy spamu.
Copyright © COMPI  2003